O nás

Vítame Vás na online stránkach topvape.sk, stránkach veľkoobchodu TopVape s.r.o., zaoberajúceho sa dovozom a veľkoobchodným predajom zostáv elektronických cigariet, príslušenstva, e-náplní a príchutí.

Veľkoobchodnou činnosťou sa zaoberáme už od roku 2018 a za ten čas sme sa stali najväčšou slovenskou veľkoobchodnou spoločnosťou s ponukou produktov tohto typu. Sme priamym dovozcom prémiových značiek ako sú Nasty Juice, Dinner Lady, IVG, Ossem Juice a ďaľších.

Všetky produkty (zmesi), ktoré sú uverejnené na tomto webe a ich zloženie vyžaduje splnenie legislatívnych úkonov, majú vypracované karty bezpečnostných údajov v slovenskom jazyku a sú v slovenskom jazyku riadne označené štítkom. Sú tiež registrované v národnom toxikologickom informačnom centre.

Vaše požiadavky na produkty alebo služby vnímame veľmi vážne, takže ak hľadáte stabilného obchodného partnera, ste na správnom mieste.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať cez kontaktný formulár v menu úvodnej stránky. Rovnako nás môžete kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Telefónne číslo priamo do nášho skladu a e-mail veľkoobchodu nájdete v pätičke webu a to priamo pod textom tohto článku. V prípade dôležitých, alebo naliehavých otázok ( dostupnosti tovarov, ceny, reklamácie ) môžete kontaktovať aj priamo majiteľa spoločnosti +421917504578(WhatsApp).

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie