O nás

Vítame Vás na online stránkach topvape.sk, stránkach veľkoobchodu TopVape s.r.o., zaoberajúceho sa dovozom a veľkoobchodným predajom zostáv elektronických cigariet, príslušenstva, e-náplní a príchutí.

Veľkoobchodnou činnosťou sa zaoberáme už od roku 2018 a za ten čas sme sa stali najväčšou slovenskou veľkoobchodnou spoločnosťou s ponukou produktov tohto typu. Sme priamym dovozcom prémiových značiek ako sú Nasty Juice, Dinner Lady, IVG, Ossem Juice a ďaľších.

Všetky produkty (zmesi), ktoré sú uverejnené na tomto webe a ich zloženie vyžaduje splnenie legislatívnych úkonov, majú vypracované karty bezpečnostných údajov v slovenskom jazyku a sú v slovenskom jazyku riadne označené štítkom. Sú tiež registrované v národnom toxikologickom informačnom centre.

Vaše požiadavky na produkty alebo služby vnímame veľmi vážne, takže ak hľadáte stabilného obchodného partnera, ste na správnom mieste.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať cez kontaktný formulár v menu úvodnej stránky. Rovnako nás môžete kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Telefónne číslo priamo do nášho skladu a e-mail veľkoobchodu nájdete v pätičke webu a to priamo pod textom tohto článku. V prípade dôležitých, alebo naliehavých otázok ( dostupnosti tovarov, ceny, reklamácie ) môžete kontaktovať aj priamo majiteľa spoločnosti +421917504578(WhatsApp).